Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Haberler

Ponorama Life’ta Sona Yaklaşıldı

Güncellenme: 2015-01-02 Kategori: Haberler

default

Kılıçoğlu Group’un çatısı altındaki Senatör Gayrimenkul tarafından Sarıyer’de inşa edilen Panaroma Life’ın yüzde 70’inin satışı gerçekleştirilirken, dört ay sonra teslim edilmesi planlanıyor.

Star’da yer alan habere göre, Kılıçoğlu Group’un ‘Bavulunu Kap Gel’ sloganı ile sektörde fark yaratan Panorama Life projesinde sona yaklaşıldı. Şu ana kadar yüzde 70’inin satışı gerçekleştirilen Panorama Life, yüzde 40 prim yaparken, bittiğinde yüzde 80 prim yapması öngörülüyor. 50 milyon TL yatırım yapılan Panorama Life, toplam 6 blokta 304 konut, 24 mağazadan oluşuyor. Projede daire fiyatları ise 280 bin TL’den başlıyor.

Kılıçoğlu Group Başkanı Talat Kılıç, “Kartal’da Hukukçular Towers, Kuriş Kule ve Kozyatağı’nda Mermerler Plaza gibi yenilikçi ve farklı projeler geliştirdik.
Tüketicilerin beklentilerini iyi analiz ederek projelerimizde konsept belirliyoruz. Dayalı-döşeli konsept sektörümüzde çok ilgi çekti” dedi.

Eşyalı teslim ediliyor
Panaroma Life, Koç Üniversitesi’nin yakınında, Koç Üniversitesi Batı Yurdu’nun hemen yanı başında yükseliyor. 6 bloktan oluşan site, 1+0, 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. Panaroma Life’da evler tamamen full eşyalı olarak teslim ediliyor.