Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Haberler

Çukurova Kent Yapı, kentsel dönüşüm projelerine odaklanacak

Güncellenme: 2015-01-05 Kategori: Haberler

default

Çukurova Kent Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Kara, 2014 yılını değerlendirerek, 2014 yılının inşaat sektörü açısından oldukça haraketli geçtiğini söyledi.

2014 yılının Çukurova Kent Yapı için de verimli geçtiğini belirten Cafer Kara, İstanbul Kartal’da 36 katlı bir rezidans projesi olarak Çukurova Tower’ı hayata geçirdiklerini söyleyerek, “Ağustos ayının sonunda sahiplerine teslim etmeye başladık. Merkezi lokasyonu, doğaya saygılı konsepti, deniz ve adalar manzarası ile öne çıkan Çukurova Tower’da, şehir yaşantısının ihtiyaçlarına cevap verecek 1+1, 2+1 ve 3+1 özelliklerinde, dokuz farklı tipte 253 konut bulunuyor” dedi.

Kara, 2014 yılında çalışmalarına başladıkları kentsel dönüşüm projelerine 2015 yılında ağırlık vermek istediklerini ifade ederek, “Bağdat Caddesi gibi bölgelerde renovasyon projelerinde yer alma planımız var. Bu kapsamda Bağdat Caddesi’nde Çukurova Kent Yapı Proje Atölyesi’ni kurduk. Deneyimli kadromuzla, zemin etüdünden projelendirmeye, malzeme kalitesinden yapım faaliyetine kadar mühendislik çalışmaları yapıyoruz. Maliyetten önce dayanıklılığa ve kaliteye odaklanıyoruz. Projelerimizi sürdürülebilirlik, Ar-Ge ve inovasyon çerçevesinde ele alıyoruz” diye konuştu.