Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Haberler

My Newwork’te çalışmalar başladı

Güncellenme: 2014-10-24 Kategori: Haberler

default

Ağaoğlu’nun yen yeni ofis projesi My Newwork Ülker Sports Arena ve İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin hemen yanında yükseliyor.

My Newwork projesi, iş ve eğlenceyi birleştiren konsepti ile yatırımcıların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Hafriyat çalışmaları başlayan projenin, şimdiden yüzde 25’i satıldı.Yüksek Mimar Ömer Çamoğlu tarafından projelendirilen My Newwork, projesi ile ilgili konuşan Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvalı, “My Newwork projesi, modern zamanların Kapalı Çarşı’sı olmaya adaydır. Nasıl Kapalı Çarşı geçmişteki yüksek değerini koruyorsa, My Newwork de değerini hep koruyacak. Nasıl Kapalı Çarşı’lı olmak asırlardır bir ayrıcalıksa, My Newwork yatırımcısı olmak da bugün ve yarın büyük ayrıcalık olacak. My Newwork, yatırımcıların yatırım planlarını değiştirecek ve çok kazandıracak bir proje olacak” dedi.

Trafik sorun olmayacak
My Newwork, önünde yer alan geniş yollara rağmen oluşturacağı trafiğini mevcut yollardan ayırıp kendi arsasında çözümleyerek, varlığından kaynaklanacak trafiğini kent trafiğinden ayırıyor. Böylece İstanbul’da iş merkezlerinin yoğun olduğu bölgelerde yaşanan trafik sorunu My Newwork’te en aza indirgenmiş olacak.

Huzurlu çalışma ortamı
My Newwork ile sadece bir ofis projesi değil, sağlıklı, konforlu ve huzurlu çalışma ortamları yaratmak amaçlandı. My Newwork’te ofis ve toplantı odaları sağlıklı çalışma ortamları dikkate alınarak ferah ve aydınlık olarak tasarlanırken, yüksek teknolojik alt yapı ile donatıldı.