Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Fuarlar

Mebuskent’ten fuara özel kampanya

Güncellenme: 2014-10-09 Kategori: Fuarlar

default

Başkent Ankara’nın yeni cazibe merkezlerinden Batıkent Karacakaya’da inşa edilen Mebuskent, katıldığı Ankara Emlak Fuarı boyunca daire fiyatlarında yüzde 10 indirime gidecek.

Mebuskent’i hayata geçiren AYMOR Grup’un Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, toplam 602 konutluk 10 blok ve 332 villadan oluşan Mebuskent’in tamamlandığında şehrin içinde yeni bir Ankara oluşacağını belirtti. Konfor ve huzurun bir araya geldiği Mebuskent ile 9-12 Ekim tarihleri arasında Congresium fuar alanında düzenlenen Ankara Emlak Fuarı’na katıldıklarını kaydeden Ayhan, kurulan stantta projenin uzman ekip eşliğinde anlatıldığını bildirdi.Fuar kapsamında özel bir kampanyaya imza attıklarını söyleyen Ayhan, “Mebuskent, Ankaralılar’ın yoğun ilgisiyle karşılandı. Biz de bu ilgiye karşılık, katıldığımız fuara özel bir kampanya başlatmak istedik. 169 bin TL’den başlayan konut fiyatlarında yüzde 10 indirime giderken, ödeme koşullarını da yüzde 1 peşinat, 60 ay 0 faiz olarak belirledik. Mebuskent’te konut sahibi olarak ‘Yeni Ankara’da yaşamak isteyenler, sadece 4 gün sürecek bu kampanyamızı kaçırmasın” dedi.

Çok sayıda hizmet var
Ayhan Kardeşler, Ayhan Can Kardeşler, Angora Ahşap, HSN İnşaat, Taşpınar ve Niğde Pazarı gibi sektörün önde gelen firmalarının AYMOR Grup bünyesinde bir araya gelerek hayata geçirilen Mebuskent Konut ve Yaşam Kompleksi Projesi, 388 bin metrekarelik bir alana kuruluyor. Proje 10 blokta 602 daire ve 332 villadan oluşuyor.Yaklaşık 86 bin metrekaresi yeşil alan olarak planlanan projede 23 bin adet ağaç ve çeşitli bitkilerden oluşan botanik park, 5 bin metrekarelik alışveriş merkezi, spor kompleksi, golf sahası, yüzme havuzu, yürüyüş ve bisiklet yolları, açık hava dinlenme alanları, süs havuzları, otopark ve güvenlik hizmetleri gibi çok sayıda hizmet yer alıyor.