Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Haberler

İstinye Park’ın yatırımcısından ofis projesi: Orjin Maslak

Güncellenme: 2014-10-31 Kategori: Haberler

default

İstinye Park’ın yatırımcısı Orjin Group’un yeni ofis projesi Orjin Maslak, Maslak’ın kalbinde açıldı. Yatırım tutarı 190 milyon doları bulan ve yaklaşık 3 yıllık bir planlama ve inşaat süreci sonunda açılan Orjin Maslak; çevreye duyarlı teknolojisi ve ofis çalışanlarının her türlü konforu düşünülerek tasarlanan mimarisiyle, yeni bir ofis anlayışı sunuyor.
Orjin Maslak; modern, ferah ve üst düzeyde konforlu ofis alanları sunan, özellikle Maslak bölgesinde eksikliği yoğun biçimde hissedilen kaliteli yeme içme birimlerinin bulunduğu bir proje olarak; aynı anda 500 kişinin faydalanabileceği 8 adet toplantı ve seminer  salonu, 900 metrekarelik spor salonu ve bin 100 araç kapasiteli otoparkı aynı çatı altında sunuyor.

LEED Gold sertifikası sahibi
Mimari projesi Alman SOP Architekten firmasına ait olan Orjin Maslak, 13 katta toplam 36 bin metrekarelik kiralanabilir alanıyla hizmet veriyor. LEED Gold Sertifikası kriterlerine göre tasarlanan ve bu sertifikaya hak kazanan Orjin Maslak, Türkiye’de ilk olarak uygulanacak olan çift cephe sistemiyle, gün ışığından en yüksek oranda faydalanmak, en yüksek ses ve ısı yalıtımı sağlanmasına ve binanın cephesinde yer alan tüm pencerelerin açılmasına imkan sağlayarak, ofis çalışanlarının taze hava ihtiyacına da cevap veriyor.