Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Haberler

Dükkan Ve Mağazalar İhaleyle Satılacak

Güncellenme: 2014-12-08 Kategori: Haberler

default

Batışehir’in alışveriş caddesindeki dükkan ve mağazalar 13 Aralık 2014’te açık artırma yoluyla satışa sunulacak.

166 bin liradan başlayan fiyatlarla satılacak olan 121 dükkanın büyüklükleri ise 9 ile 2 bin 200 metrekare arasında değişiyor. Star’da yer alan habere göre, Batışehir’in alışveriş caddesindeki dükkan ve mağazalar ihaleyle satılacak. ‘Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi’ ödüllü Batışehir’in alışveriş caddesinde yer alan cadde dükkanları ve mağazalar 166 bin liradan başlayan fiyatlarla 13 Aralık saat 10:00’da açık artırmaya çıkıyor. Emlak Konut ve TOKİ güvencesiyle, EgeYapı Group ve EPP tarafından İstanbul Bağcılar’da hayata geçirilen ve dünyanın en önemli ekonomi yayınlarından biri tarafından ‘Getiri Potansiyeli En Yüksek’ projesi seçilen Batışehir, yaklaşık 1 kilometre uzunluğundaki caddesi ile açık havada alışveriş imkanı sağlıyor. Caddede 9 ile 2 bin 200 metrekare arasında değişen 121 dükkan yer alıyor. 2 bin kişiye istihdam sağlaması beklenen alışveriş caddesi sahip olduğu kafelerden restoranlara, bankalardan marketlere birçok mağazasıyla 10 binlerce kişinin ihtiyacına karşılık verecek.

900 milyon TL’lik yatırım
Toplam 900 milyon TL yatırımla inşa edilen 3 bin 266 konutun, Four Points by Sheraton’ın ve 121 dükkanlı alışveriş caddesinin yer aldığı projenin 2 bin kişiye istihdam sağlaması bekleniyor. Batışehir, önünden günde yaklaşık 300 bin aracın ve 1 milyona yakın insanın geçtiği sayılı projelerden biri olarak konumlanıyor. Proje, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika mesafede bulunuyor.