Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Haberler

Aydos Ormanı Manzaralı Sky Novita Kurtköy

Güncellenme: 2014-12-26 Kategori: Haberler

default

City Life Kurtköy projesini tamamlayan SKY İnşaat, 60 milyon TL yatırım değeri olan yeni projesi Sky Novita Kurtköy’ü hayata geçiriyor.

hurriyetemlak.com’da yer alan habere göre, Sky Novita Kurtköy, İstanbul’un en hızlı gelişen, yatırım değeri her geçen gün artan bölgelerinden biri olan Kurtköy’de Sabiha Gökçen Havalimanına 2, Viaport AVM ve Tem otoyola 1 kilometre mesafede bulunuyor. Proje merkezi konumunun yanında, İstanbul’un yorucu temposundan uzak, Aydos Ormanı manzaralı bir lokasyonda yükseliyor.

Sky Novita Kurtköy projesi 7 bin 610 metrekare arazi üzerine oturan, 4 bloğun çevrelediği tamamı kapalı otopark, açık havuz, aktivite alanlarına sahip zengin iç avlusu ile yaşayan bir yapıya sahip. Her daireye ait geniş balkonların olması ve site içi araç trafiğinin olmaması ile farkındalık yaratıyor. Havuz-Bar, restoran yeşil alanlar, yürüyüş yolları, spor sahaları, sauna, aerobik ve fitness salonları ve daha birçok sosyal imkân sunuluyor.
Toplamda 112 daireye 4 adet loft villa ve ticari alanlara sahip olan Sky Novita Kurtköy, 2+1, 3+1 ve villa seçenekleri ile alternatif sunuyor.