Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Fiyatlar

Bulvar 216’ya en iyi ofis projesi ödülü

Güncellenme: 2014-11-10 Kategori: Fiyatlar

default

Özak GYO tarafından Ataşehir’de inşa edilen Bulvar 216, “Sign of the City Awards 2014” yarışmasında ‘En İyi Ofis’ ödülünün sahibi oldu.

Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünü, en iyiye teşvik etmek amacıyla, bu yıl ilki düzenlenen yarışmada toplam 142 farklı projeye ait 199 başvuru değerlendirilirken, ödül gecesinde 16 kategoride toplam 24 adet tamamlanmış ve devam eden proje arasından ‘En İyi Ofis’ ödülünün sahibi Bulvar 216 oldu.

Her katında geniş ferah teras alanları bulunan ve gün ışığından maksimum derecede yararlanan Bulvar 216 ofis alanlarında, yaklaşık 800 beyaz yakalı görev yapacak.

‘En İyi Karma Proje’ kategorisinde de finalist oldu
Modern mimarisi ve doğru lokasyonu ile düşey ve yatay konumlanmış projede, ofislerin yanı sıra, yeme–içme mekanları ve gündelik ihtiyaçların karşılanacağı Alışveriş Merkezi ile Bulvar 216, “Sign of the City Awards 2014” yarışmasında ‘En İyi Karma Proje’ kategorisinde de finalist oldu.

Ofis alanlarının tamamı satılmış, mağaza alanlarının da yüzde 90’ı kiralanmış olan ödüllü proje Bulvar 216; 51bin metrekare inşaat alanına,12 bin metrekare kiralanabilir alışveriş alanına ve 11 bin metrekare ofis alanı ile birlikte, 5 katta toplam 600 araçlık otopark kapasitesine sahip.