Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Fiyatlar

NovoMaison Mayıs 2015’te bitiyor

Güncellenme: 2014-09-18 Kategori: Fiyatlar

default

KLT Yapı, Bodrum Gündoğan’da NovoMaison projesini hayata geçiriyor. Yüzde 90 kaba inşaatı biten ve Mayıs 2015’te teslim edilmesi planlan NovoMaison evleri konumu itibariyle Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Gündoğan’a hakim manzarasıyla öne çıkıyor. Proje hakkında bilgi veren KLT Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Onur Kolat, NovoMaison’ın birinci sınıf inşaat kalitesini, alanının önde gelen tasarımcılarının mimarisi ile birleştiren çok özel bir proje olduğunu ifade ederek, “Projedeki villalar tam donanımlı yapıları ve net 450 metrekarelik kullanım alanı ile 5 yıldızlı otel konforunu yaşatıyor” diyor.

Fiyatlar 1 milyon avrodan başlıyor
Bodrum Gündoğan’da geliştirilen NovoMaison projesinde toplam 8 villa yer alıyor. Her villada tüm katlara rahat ulaşım sağlayan asansör, sauna, spor salonu, özel bahçe, havuz, şömine, akıllı ev sistemi, engelli rampaları, jeneratör, biyolojik arıtma, ısı pompalı VRF ısıtma – soğutma sistemi, özel otopark, su deposu bulunuyor. Ayrıca site içi kamera ve güvenlik sistemi, teknik personel ve bahçıvandan oluşan destek ekibi de yer alıyor. Her villanın 3 araçlık özel otoparkı bulunmasının yanı sıra konuklar için ilave 20 araçlık alan da mevcut. Yapım aşaması satış fiyatı 1 milyon ile 1 milyon 350 bin avro arasında değişen projede yatırımcılara 120 aya kadar mortgage anlaşması imkanı sunuluyor.