Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Fuarlar

Türk firmaları uluslararası arenada

Güncellenme: 2014-11-05 Kategori: Fuarlar

default

Dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul ve perakende fuarı MAPIC, bu yıl da sektörün önemli isimlerini bir araya getirecek.

Fransa’nın Cannes şehrinde 19-21 Kasım 2014 tarihleri arasında düzenlenecek fuara katılacak Türk firmaları, özel tasarımlı “Turkish Brands” standı ile tek çatı altında görücüye çıkacak.Gayrimenkul yatırımları konusunda Türkiye’nin son yıllarda dünyanın en önemli aktörleri arasında yer aldığını, Ankara’nın da bu arenada en büyük ivme gösteren kent olduğunu belirten Başkentli sektör temsilcileri, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in de katılacağı MAPIC’in büyük önem taşıdığını kaydettiler.

BESA Grup’un Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci de, MAPIC’in gayrimenkul ve perakende sektörünün en büyük buluşması olduğuna dikkati çekti. Türkiye’de sektörlerin gelişimi açısından bu tür fuarların her yönüyle iyi irdelenmesi gerektiğini vurgulayan Efe Bezci, “Uluslararası alanda başarı kazanmak isteyen firmaların mutlaka bu fuarları yakından takip etmesi, gidip yerinde incelemesi gerekiyor. Bu yıl 20’ncisi düzenlenen MAPIC fuarı bu anlamda sektör temsilcilerinin istediklerini alabileceği, dünyada neler oluyor, gayrimenkul ve perakende sektörü neler yapılıyor, önemli ülkeler ne durumda vb. konuların incelenebileceği bir organizasyon” dedi.