Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Haberler

Seba Office Boulevard, iş ve yaşamın merkezinde

Güncellenme: 2014-11-26 Kategori: Haberler

default

Bilişim teknolojileri grubu Index Grup, Seba İnşaat ile iş birliğine giderek ofis, restoran ve dükkanlardan oluşacak Seba Office Boulevard projesini hayata geçiriyor.

İş birliği kapsamında Index Grup şirketi Teklos AŞ ile Seba İnşaat arasında gayrimenkul alanında Hasılat Paylaşım Sözleşmesi imzalandı. Tamamen ofis alanından oluşacak Seba Office Boulevard projesi Kağıthane Cendere’de, 24 bin 651 metrekarelik alan üzerinde yükselecek. 66  bin750 metrekare satılabilir alan, 5 adet blok ve 204 adet bağımsız bölümden oluşan proje 188 adet ofis, 3 adet restoran ve 13 adet dükkan olarak inşa edilecek. Cendere Kentsel Planlama Projesi kapsamındaki ilk iş yeri projesi olan Seba Office Boulevard’ın 1 Mayıs 2017’de tamamlanması hedefleniyor. Seba Office Boulevard projesi, iş dünyasının kalbinin attığı Levent, Maslak, Mecidiyeköy ve Taksim gibi merkezlerin yanı sıra TEM Otoyolu ve E-5 gibi ana bağlantı yollarına yakın konumuyla dikkat çeken Cendere Vadisi’nde yer alacak. 200 milyon dolar satış değeri hesaplanan projenin mimari tasarımını Koray Yavuzer Mimarlık üstlenirken, yapılan mimari tasarım EuropeanPropertyAwards tarafından ödüle layık görüldü.

Çevreci proje
Seba Office Boulevard projesi, yeşil bina derecelendirme alanında en geçerli uluslararası sistem olan LEED sertifikasına da aday. Projenin inşası sırasında atıklar geri dönüşüme gönderilerek çevreci bir süreç planlanıyor. Sürdürülebilir ulaşım sistemlerinin teşvik edildiği proje inşasında su ve enerji tüketiminin azaltılması hedefleniyor. Projede kat bahçeleri, oturma alanları, sosyal alanlar, süs havuzları, mini golf, masa tenisi ve basketbol sahaları, çocuk bakım alanları ve sağlık merkezi yer alıyor.