Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Haberler

Ofis Fiyatları 113 bin Dolardan Başlıyor

Güncellenme: 2014-12-24 Kategori: Haberler

default

FerYapı imzasıyla Kağıthane’de hayata geçen Premier Kampüs Ofis projesinde 2. etap satışa çıktı.

Kağıthane konumlanan proje Sadabad korusuna karşı yükseliyor, akıllı bina sistemleri ve sosyal alanları ile dikkat çekiyor. Hürriyet’te yer alan habere göre, FerYapı’nın İstanbul Kâğıthane’de hayata geçirdiği projenin 2. etabında ’36 ay sabit kur’ uygulaması avantajı sunuluyor, taksitler ise ofisin satın alındığı günkü kurdan tamamlanıyor. Projede ofis fiyatları 113 bin dolardan başlarken, peşin alımda yüzde 12 indirim imkanı sağlanıyor. Leed Gold sertifikasına aday olan projede, banka kredisine ihtiyaç duymadan, FerYapı finansmanıyla ofis sahibi olma seçeneği de bulunuyor.

Premier Kampüs Ofis’in Aralık 2015’te teslim edilmesi planlanıyor.

“Bölge günden güne değer kazanıyor”

Premier Kampüs Ofis projesinin Kâğıthane’de 20 dönüm alanda yükseldiğini belirten FerYapı Yönetim Kurulu Üyesi Ramadan Kumova, İstanbul’un merkezi sayılabilecek bir noktada yer alan arsanın gizli kalmış bir nimet olduğunu söyledi. Kumova, Google gibi dev şirketlerin ancak şehrin dışındaki alanlarda kampüs ofise sahip olabildiğine dikkati çekerek, bu ofis trendini şehir merkezinde yapmanın bir fırsat olduğunu açıkladı. Kumova, “2011 yılında Cendere Vadisi imara açıldıktan sonra bölge gelişime başladı. Ulaşımı kolay, tünel, metro bağlantıları olan bölgenin metrekare/ fiyat anlamında da günden güne değer kazandığını görüyoruz” dedi. Ramadan Kumova, gelecekte 5 üniversitenin taşınacağı Kâğıthane’nin konut, eğitim, ofis ve eğlence birimleri ile özel bir alan haline geleceğini belirtti. Kumova 40 metrekarelik bir ofisin kira getirisinin bin doları bulacağını, proje tamamlandığı zaman bu rakamın çok daha yukarılarda olacağını açıkladı.