Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Fuarlar

MAPIC’de Türkiye standı kurulacak

Güncellenme: 2014-11-14 Kategori: Fuarlar

default

Perakende ve gayrimenkul sektörlerinin lider şirketleri Fransa’ya çıkarma yapmaya hazırlanıyor.

Alkaş Fuarcılık’ın 2006 yılından bu yana Türkiye temsilciliğini yürüttüğü, dünyanın en büyük uluslararası perakende ve gayrimenkul fuarı olarak nitelendirilen MAPIC, 19-21 Kasım tarihleri arasında Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenecek. Dünya’da yer alan habere göre, bu fuara perakendecilerin yanı sıra masterfranciselar, yatırım şirketleri, proje ve gayrimenkul geliştirmecileri, mimarlar ve şehir temsilcileri katılıyor. MAPICte bu yıl 67 ülkeden 2 bin 400 perakendeci, 2 bin 300 geliştirici ve 900 yatırımcı buluşacak. 685 standın yer alacağı fuarda bu yıl Türkiye standı da ilk kez kuruldu. TurkishBrands adıyla kurulacak standdaBernardo, Flo, Gönül Kahvesi, Kiğılı, Penti, Çilek, Damat Tween ve Esse gibi 8 büyük marka yer alacak.

Alkaş Fuarcılık Genel Müdürü Yonca Aközer, “Alkaş Fuarcılık olarak 2006’dan bu yana MAPIC’i yapıyoruz. Aslında MAPIC’e her yıl 350-400 kişi gidiyoruz. Bu sene bir farklılık yaptık. Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ile bir Türkiye standı kurduk” dedi. Türkiye standının Türk markalarının yurt dışında mağazalaşma hedeflerine ulaşmada önemli bir araç olacağını belirten Aközer, “Türk markalarının bugün itibariyle yurtdışında 4 bin-4 bin 500 mağazaları var. Hedefleri ise 20 bin mağazaya ulaşmak. Biz de bu hedef doğrultusunda bu standı kurduk. Bu standda firmalarımız hem markalarını hem de ürünlerini tanıtacaklar” diye konuştu.