Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Yazarlar

Emlak Yatırım Rehberi yazar ekibi akademisyen ve gayrimenkul veri uzmanlarından oluşmaktadır

1978 yılında İzmir’de doğmuş, ilköğrenimini Tire Kurtuluş İlkokulunda, orta ve lise öğrenimini ise 1996 yılında İzmir Bornova Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümüne girmiş, 2002 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetini takiben İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Finans Yüksek Lisans Programına başlamış ve 2004 yılında mezun olarak finans uzmanı unvanını almıştır. 2010 yılında aynı enstitüde doktora çalışmasını tamamlamış olup, doktor unvanını almıştır. 2012 yılında ise doçentlik unvanına hak kazanmıştır. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Finans Anabilim Dalında göreve başlamış olan Ali Hepşen halen aynı kürsüde meslek hayatına devam etmektedir.

Av. Ali Güvenç KİRAZ, 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1999 yılında mezun olmuştur.

2003 yılında AGK HUKUK BÜROSU’nu kuran Sn. KİRAZ, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku ve Ticaret Hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır. Gayrimenkul Hukuku Derneği Kurucusu ve Başkanı, SODEV (Sosyal Demokrasi Vakfı) Yönetim Kurulu üyesi, GYİAD(Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği) üyesi, Galatasaray Spor Kulübü kongre üyesi, Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) üyesi ve 1905 GSYİAD (Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği) üyesidir.

Av. Ali Güvenç KİRAZ’ın, bugüne kadar “İşimiz Gayrimenkul” ve “A’dan Z’ye Kentsel Dönüşüm” isimli eserleri yayınlanmıştır.

1976 senesinde İstanbul’da doğan Fatma Çilo Bayramoğlu, ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 1999 senesinde İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nü başarıyla tamamlayan Fatma Çilo Bayramoğlu, 1997 senesinde Milliyet Gazetesi ekonomi servisinde başladığı muhabirlik görevine, 1998 yılında Finans Dünyası Dergisi’nde devam etti. Daha sonra 2002 yılında Erem Yayıncılık’ta editör olarak çalışmaya başlayan Fatma Çilo Bayramoğlu, 2010 ve 2013 yılları arasında ise Gayrimenkul Türkiye Dergisi’nde yazıişleri müdürü olarak görev aldı. 2014 senesinin nisan ayından bu yana da gayrimenkul sektörünün profesyonellerine yönelik hazırlanan Gayrimenkul Network Dergisi’nin yazı işleri müdürlüğü görevini sürdürüyor.  Fatma Çilo Bayramoğlu, aynı zamanda www.gayrimenkulnetwork.net sitesinin de haber editörü.

Türkiye finans sektöründe yirmi yılın üzerinde tecrübesi bulunan Lütfi Aydeniz, bireysel krediler konusunda uzmanlaşmıştır. İş Bankası’nda teftiş kurulu ve bireysel krediler bölümlerindeki çalışmalarının ardından kurucuları arasında yer aldığı konut finansman şirketi, Şeker Mortgage’da yöneticilik yapmıştır. Halen, banka ve diğer finansal kurumlara yazılım çözümleri konusunda danışmanlık yapmaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi, İşletme Fakültesi mezunudur.