Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Haberler

Axis İstanbul’un inşaatına başlandı

Güncellenme: 2014-11-14 Kategori: Haberler

default

Sur Yapı ve Hayat Holding işbirliği ile nisan ayında lansmanı yapılan ve inşaatına başlanan Axis İstanbul, 550 milyon dolarlık yatırımla hayata geçiriliyor.

Toplam inşaat alanı 125 bin metrekare olan Axis İstanbul, 60 bin metrekare kiralanabilir alan ve 27 bin metrekare ofis alanına sahip. Projenin alışveriş merkezinde, ulusal ve uluslararası markaların yer alacağı 170 mağaza hizmet verecek.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas Axis İstanbul ile ilgili yaptığı açıklamada, “Axis İstanbul Vatan Caddesi’nde yer alan anıt mezarın karşısında paha biçilemez bir lokasyonda yer alıyor. Ön girişinde Bayrampaşa Metro istasyonu, arka girişinde Demirkapı metro istasyonu bulunan projemiz metrobüse ise sadece 600 metre mesafe uzaklıkta. Axis İstanbul’da Haliç ve şehir manzaralı A Plus lüks ofisler ile bir alışveriş merkezi bulunuyor” dedi.
Axis İstanbul ayrıca her türlü günlük ihtiyacın giderilebileceği mağazaları, spor merkezi, çocuklar için eğlence ve oyun alanı, sinema salonları ve zengin marka yelpazesiyle bir yaşam kompleksi olma özelliği taşıyacak.