Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Fuarlar

Avrupa’nın en iyisi seçildi

Güncellenme: 2014-11-13 Kategori: Fuarlar

default

International Property Awards Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri, bu yıl da başarıları ile Dünya’ya ismini duyuran projelere verildi.

Türkiye’den “Mimari”, “İç Dekorasyon”, “Proje Geliştirici” ve “Gayrimenkul” kategorilerinden birçok proje ödül sahibi oldu. Dünya’nın en prestijli gayrimenkul ödüllerinde European Property Award ödül töreni İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlendi. Yazgan Mimarlık imzası taşıyan ONS İncek Residence, “Yüksek Katlı Mimarlık” (Residential High- rise Arcitechture) kategorisinde 5 yıldızla ödüle layık görüldü. Türkiye’den ve Avrupa’dan birçok projenin yer aldığı Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nin bölgesel yarışması olan EuropeanPropertyAwards uluslararası jüri kurulu aracılığıyla bugünün ve geleceğin en iyi yapılarını seçiyor.

WAF’da Türkiye’yi temsil etti
Akıllı ev teknolojilerinin ilk defa sesli komut sistemi ile kullanıldığı ONS İncek Residence, Singapure’da düzenlenen Dünya Mimarlık Festivali Ödüllerinde de bu yıl finale kaldı. ONS İncek Residence 1-3 Ekim tarihleri arasında Singapur’da gerçekleştirilen Dünya Mimarlık Festivali Ödülleri’nde de (WAF) kısa listeye kalarak “Future Residential” kategorisinde, Katar’dan Avustralya’ya ABD’den Hong Kong’a birçok projenin arasında Türkiye’yi temsil etmişti.