Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Haberler

Her keseye uygun ödeme seçenekleri

Güncellenme: 2014-12-22 Kategori: Haberler

default

Pekdemir İnşaat’ın Evimiz Kocaeli projesinde başlattığı kampanya büyük bir ilgiyle devam ediyor.

“Bize Göre Değil Size Göre Ödeme” sloganıyla başlatılan kampanya 31 Aralık’ta sona eriyor. Kampanyada, Evimiz Kocaeli’nin sunduğu güvenli ve konforlu yaşam imkanından yararlanmak isteyenlere, her keseye uygun olabilecek ödeme seçenekleri sunuluyor. Tercihlerine ve ödeme koşullarına göre isteyenler peşinatsız ödeme veya vade farksız ve faizsiz ödeme modellerinden yararlanabiliyor. Arzu edenler, yüzde 0.59 gibi oldukça özel faiz oranıyla uzun vadeli kredi kullanmayı tercih etme imkanına sahipler. Ara ödemeli model de ödeme seçenekleri arasında. Bu seçeneklerden uygun şartlarda karma ödeme modeli oluşturmak isteyenlere de gerekli kolaylıklar sağlanıyor. Yüzde 75’inin satışı tamamlanmış olan 936 konutluk inşası hızla devam eden Evimiz Kocaeli projesinde teslimler ise Temmuz 2015 tarihinden itibaren başlıyor.

Yüzde 75’i yeşil alan
122 bin 500 metrekare alan üzerine inşa edilen Evimiz Kocaeli’nin yüzde 75’i yeşil alana ayrılmış durumda. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerden oluşan, 91 metrekare ile 193 metrekare arası büyüklüklere sahip, altı farklı tipte daire bulunuyor. 2+1 daireler 112 bin liradan, 3+1 daireler 162 bin liradan, 4+1 daireler ise 249 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta. Proje, şehir merkezine sadece yedi dakikalık mesafede, şehre çok yakın ama kentin gürültü ve karmaşasından uzak bir lokasyonda, Kocaeli’nin yükselen yıldızı Başiskele’de hayata geçiriliyor.