Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Haberler

İstanbloom’da örnek daireler hazır

Güncellenme: 2014-12-22 Kategori: Haberler

default

Zincirlikuyu’da Büyükdere Caddesi ve Gayrettepe Metro İstasyonu’na 400 metre uzaklıktaki konumu ile 14 bin 760 metrekare arsa alan üzerine inşa edilen İstanbloom, 2, 5+1 loft ve 1+1 olmak üzere iki farklı tipte daireyi örnek daire olarak dekore ederek yatırımcılar ile buluşturdu.

Tamamen güneş alan ve 7 metreye kadar ulaşan tavan yükseklikleri ile alışılmışın dışında bir yaşam vaad eden İstanbloom, özellikle her katta yer alan kış bahçeleri ile hava sirkülasyonunun sürekliliğini sağlıyor. Projenin satış ve pazarlama danışmanlığını da sürdüren AnovaDanışmanlık  tarafından dekore edilen dairelerde efektif alan kullanımı ve modern çizgiler dikkat çekiyor. Hayatın tam merkezinde inşa edilen İstanbloom projesi, 46 katlı tek bloktan oluşuyor. İstanbloom’da 34 kat konut, 3 katı penthouse, 3 katı ofis, 2 katı teknik ofis ve sosyal kat, 4 katı ise otopark olacak şekilde tasarlandı.

Projede yer alan ofis katları ise tasarımı, kullanım kolaylığı sağlayan alt yapısının yanı sıra lokasyonu ile de yatırımcıların dikkatini üzerine çekiyor. İstanbloom, ofis kiralamak isteyen firmalara cazip metrekare fiyatları ile ödeme seçenekleri sunuyor.