Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Haberler

Gayrimenkul Dünyası Emlak 2015’te Buluşuyor

Güncellenme: 2014-12-26 Kategori: Haberler

default

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul geliştirme ve müteahhitlik şirketleri, inşaatı tamamlanmış ya da devam eden konut ve iş merkezi projelerini en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla 4-8 Kasım tarihleri arasında Emlak 2015 Fuarı’nda sergileyecekler.

Akşam’da yer alan habere göre, CNR Holding kuruluşlarından ITF Fuarcılık tarafından 3. üncüsü düzenlenecek olan “Emlak 2015 – Konut, İşyeri, Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı”, Türk gayrimenkul sektörüne yeni bir açılım getiriyor. Fuar; Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul geliştirme ve müteahhitlik şirketlerini, konut ve işyeri satın almak ve kiralamak isteyenler ile finans kuruluşlarını aynı çatı altında buluşturacak.

Ulusal ve uluslararası yatırımcıların ilgi odağı haline gelen ve Türkiye’nin en büyük gayrimenkul vitrini olan fuar, 4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de salonda 30 bin metrekare alanda düzenlenecek. Fuarda katılımcı firmalar; konfor ve tasarımın öne çıktığı projelerini cazip fiyatlar ve ödeme koşulları ile görücüye çıkaracaklar.
Emlak 2015, Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın konut, iş yeri ve alışveriş merkezi yatırımcıları ile yüklenici, yatırımcı, aracı ve yan sektörlerin diyalogunu sağlayacak. Emlak 2015’e AB ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Katar, İran, Irak, İsrail, Ürdün ve Kuveyt gibi pek çok ülkeden ziyaretçi bekleniyor.