Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Haberler

Eclipse Maslak’a Yatırımcılardan Yoğun İlgi

Güncellenme: 2014-12-26 Kategori: Haberler

default

Maslak bölgesindeki ilk Avrupa Konutları markalı proje olan Eclipse Maslak’ın konut kuleleri ve yatay ofislerinde anahtar teslimi heyecanı yaşanıyor.

Sabah’ta yer alan habere göre, projedeki Maslak Business markalı yatay ofis blokları da yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. 128 metrekare ile bin 500 metrekare arasında değişen ofisler en geniş kullanım alanını sunma ve iş hayatını kolaylaştırıcı şekilde donatılarla tasarlanmış. Yatay bir tasarıma sahip ofis blokları, şirketlerin dikey bir yapılanmanın aksine yatay bir düzlemde konumlanmasına olanak sağlıyor.

Konutların büyük kısmının satışının tamamlandığı Eclipse Maslak’ta 1+0’dan 4+1’e kadar uzanan daire seçenekleri 396 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. Ofislerin yüzde 51’i sahiplerini bulurken, metrekare satış fiyatı ise 3 bin 200 dolardan başlıyor. Ofislerde kiralama imkanı da sunulan Eclipse Maslak Business’ta metrekaresi 20 dolardan kiralama yapmak mümkün.
Maslak’ın en büyük sorunları arasında yer alan otopark sorununa ve araç bekleme alanlarının darlığına da bir çözüm mevcut. Projenin 600 araçlık otopark alanına ek olarak ofis alanlarının önünde oluşturulan araç bekleme bölümü de firmaların personel servisleri için kolaylık sağlıyor.