Facebook hesabınızla EmlakYatirimRehberi.com’a giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz (kullanıcı adı, e-posta adresi ve doğum tarihi) hesabınızın yaratılması için Facebook tarafından kullanılacaktır.

Facebook ile giriş yapın

Güncel kalın

E-posta adresinizi giriniz

E-posta adresiniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründeki objektif rehberiniz. Üye ol

Haberler

Bomonti Business Center İstanbul’un kalbinde yükseliyor

Güncellenme: 2014-10-09 Kategori: Haberler

default

Son yılların en çok prim yapan bölgelerinden biri olan ve merkezi lokasyonu ile öne çıkan Bomonti de yükselen Bomonti Business Center, yerli-yabancı yatırımcıların tüm taleplerine karşılık verebilen ofisleri ile dikkat çekiyor.

Peker Grup’un hayata geçirdiği Boğaz ve Haliç manzarası ile öne çıkan Bomonti Business Center’da sınırlı sayıdaki son ofisler sahiplerini bekliyor. Yerli-yabancı yatırımcıların ve şirketlerin ofis kiralamak için İstanbul’un merkezi lokasyonlarını tercih ettiklerine dikkat çeken Peker Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayşegül Peker, “Bomonti Business Center, merkezi lokasyonu, eşsiz Boğaz ve Haliç Manzarası ile birlikte bir ofiste olması gereken donatılardan çok daha fazlasına sahip olması ile farklılaşıyor. Bu yapısı ile en çok tercih edilen ofis projelerinden birisiyiz. Bomonti Business Center’daki ofisler, 4 metre yüksekliğindeki tavanları, aydınlık yapısı ve ses geçirmeyen, ultraviyole cam özellikleri ile ferah çalışma ortamı sunuyor. Özel cam ve çerçeve sistemleri sayesinde yazın aşırı sıcağı, kışın ise aşırı soğuğu engelliyor. Havalimanı apronlarında kullanılan camla donatılan binamız şehrin merkezinde olmasına rağmen hiç ses geçirmiyor ve huzurlu bir çalışma ortamı sunuyor” dedi.

Yüksekliği 102 metre
27 katlı tek kuleden meydana gelen Bomonti Business Center projesinin 22 katı ofislere ayrıldı. Yüksekliği 102 metre olup 5 bodrum kat, 1 zemin kat ve 22 ofis katından oluşuyor. 800 metrekare tam ofis katları 4’e bölünebiliyor. Bu şekilde 88 adet çeyrek ofis yer alıyor. 205 araçlık otoparkı bulunan Bomonti Business Center’da çeyrek ofis katları için 2, yarım ofis katları için 4 ve tam ofis katları için 8 araçlık otopark alanı mevcut.

Boğaz Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine kolay ulaşım sağlayacak bir noktada yükselen Bomonti Business Center, Kağıthane ve Dolmabahçe tünelleri sayesinde ana arterlere hızlı bağlantı sağlıyor. Ayrıca, Maçka, Nişantaşı, Çağlayan, Mecidiyeköy ve Taksim gibi iş, kültür-sanat, spor, kongre, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakınlığı projenin değerini ön plana çıkarıyor.